KONTAKT

Wallfast AB
Box 170 74
104 62 Stockholm

Telefon växel: 08-772 07 00

info@wallfast.com eller
hyresadministration@wallfast.com

Besöksadress:
Swedenborgsgatan 19

För information om just ditt hus, och formulär för felanmälan:
Sök efter din adress:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Kunde inte hitta några sidor som startar med bokstaven M

Medarbetare

Förvaltare:

Jan Augustsson
jan.augustsson@wallfast.com

Kjell Hellström
kjell.hellstrom@wallfast.com

Nick Holland
nick.holland@wallfast.com

Mats Ottran
mats.ottran@wallfast.com

Claudia Pawlak
claudia.pawlak@wallfast.com

Jenny Segerström
jenny.segerstrom@wallfast.com

Martin Ölmedal
martin.olmedal@wallfast.com

Hyresadministration:

Ann-Christine Almström
ann-christine.almstrom@wallfast.com

Noomi Scharfstein
noomi.scharfstein@wallfast.com

Malin Fordell för Björnbo Seniorboende
malin.fordell@wallfast.com

Christina Siversson för Kanalhuset Seniorboende
christina.siversson@wallfast.com

Projekt:

Joakim Bejtoft
joakim.bejtoft@wallfast.com

Jens Jenslin
jens.jenslin@wallfast.com

Christer Nilsson
christer.nilsson@wallfast.com

Miljö:

Martin Ölmedal
martin.olmedal@wallfast.com

Ekonomi:

Maria Fermelin
maria.fermelin@wallfast.com

Kommunikation:

Helena Gyllenskepp
helena.gyllenskepp@wallfast.com

Ledning:

VD
Mikael Eskils
mikael.eskils@wallfast.com

Gerry Blomqvist
gerry.blomqvist@wallfast.com

Carl Talling
carl.talling@wallfast.com

Petra Thunberg
petra.thunberg@wallfast.com

Alf Wahlström
alf.wahlstrom@wallfast.com

MER ATT UPPTÄCKA:

logotyp
Menhammar stuteri på Facebook

Dataskyddspolicy

Copyright 2022 Wallfast AB, alla rättigheter reserverade

Till toppen